top of page

Drošākie kravu pārvadājumi
visā pasaulē

railroad transportation
sea freights
airfreight delivery
road transportation
supply chain
warehouse
customs

SAZINIES AR MUMS UN UZZINI

Kā ātri, droši un izdevīgi transportēt kravas uz vēlamo galamērķi

Supply chain

“SONORA” – VAIRĀK KĀ TIKAI LOĢISTIKA

“Sonora” ir viens no uzticamākajiem un dinamiskākajiem transporta un loģistikas uzņēmumiem Baltijas valstīs ar vairāk kā 20 gadu pieredzi kravu pārvadājumu nozarē visā pasaulē. Nezūdoša kvalitāte, efektīvi, ātri, radoši un profesionāli visu veidu loģistikas pakalpojumi un risinājumi. Attīstiet savu biznesu, kamēr mēs parūpēsimies par Jūsu kravas drošu nogādāšanu vēlamajā galapunktā!

More than just logistics
25 years of experience

25 Gadu pieredze

Best solutions

Negabarīta kravu

pārvadājumi

Personal consultation

Nozares profesionāļu

komanda

Professional team

Personalizēts serviss

vyp-02.png

konsolidētais apgrozījums

darbinieki visā
pasaulē

loģistikas partneri
visā pasaulē

ESAM STARPTAUTISKU ORGANIZĀCIJU BIEDRI LOĢISTIKAS NOZARĒ

PFI
WPA
IATA
Five Star
LDDK

SAŅEM PIEDĀVAJUMU

MŪSU KOMANDA

Leaders in the Baltic market

Augstu vērtējam darbiniekus

Augstu vērtējam mūsu darbiniekus, un ikvienam no viņiem sniedzam iespēju sevi attīstīt un pilnveidot, augot līdzi mūsu uzņēmumam un tā attīstībai ne tikai vietējā, bet arī starptautiskajā tirgū

Customs formalities
Licenses and certifications

Nozares profesionāļi

Sertificēti darbinieki

Mūsu komandā ir nozares profesionāļi ar pozitīvu domāšanu, kuri spēj rast risinājumus jebkurā situācijā, lai nodrošinātu izcilu servisu ikvienam mūsu klientam

Lepojamies, ka mūsu darbinieki ir ieguvuši sertifikātus, atzinības un starptautiskus apbalvojumus loģistikas nozarē

Worldwide routes

Starptautisks mērogs

Uzņēmums “Sonora” ir dibināts 2000. gadā, pamatdarbību aizsākot ar kokvilnas izstrādājumu eksportu no Vidusāzijas uz Eiropu un Baltijas valstīm. Pieaugot pieprasījumam pēc transporta un loģistikas pakalpojumiem, uzņēmums sāka attīstību daudz plašākā mērogā un kļuva par pilna servisa kravu pārvadājumu un loģistikas pakalpojumu sniedzēju

Door-to-door delivery

Novērtēta un atzīta kvalitāte

Uzņēmums “Sonora” ir dibināts 2000. gadā, pamatdarbību aizsākot ar kokvilnas izstrādājumu eksportu no Vidusāzijas uz Eiropu un Baltijas valstīm. Pieaugot pieprasījumam pēc transporta un loģistikas pakalpojumiem, uzņēmums sāka attīstību daudz plašākā mērogā un kļuva par pilna servisa kravu pārvadājumu un loģistikas pakalpojumu sniedzēju

bottom of page